Petreon
  • Hill's PRESCRIPTION DIET c/d Urinary Stress kačių ėdalas su lašiša, 12 x 85 g
  • Hill's PRESCRIPTION DIET c/d Urinary Stress kačių ėdalas su lašiša, 12 x 85 g

Hill's Prescription Diet Urinary Stress c/d Salmon drėgnas maistas katėms, šlapimo sistemos sveikatai stiprinti ir stresui valdyti, 85 g

Pasirūpinkite, kad augintinis visada turėtų pakankamai švaraus vandens!
1,84 €
Su mokesčiais
Kiekis

Minimalus produkto pirkimo užsakymo kiekis yra 12.

Hill's
Peržiūrėkite visus produktus iš Hill's
Žingsnis geresnio gyvenimo link. „Hill’s PRESCRIPTION DIET c/d Urinary Stress“ guliašas katėms su lašiša, kurio moksliniais tyrimais pagrįsta sudėtis, padeda valdyti stresą, kuris yra dažna šlapimo sistemos problema, įskaitant kačių apatinių šlapimo takų ligą (KAŠTL). Šis gardus konservuotas ėdalas parduodamas patogiuose maišeliuose, kad visada išliktų šviežias. Kaip tai padeda: Pagrindiniai privalumai Su pridėtu L-triptofanu ir pieno baltymų hidrolizatu stresui kontroliuoti Pritaikytas magnio, kalcio ir fosforo kiekis padeda mažinti kristalų ir akmenų susidarymą. Skatina optimalų šlapimo pH, kuris padeda ištirpinti akmenis ir užkerta kelią pakartotiniam jų susidarymui Didelis kiekis omega-3 riebalų rūgščių padeda nutraukti uždegimo ciklą Gardus ėdalas, kuris padeda keisti jūsų augintinio gyvenimą. Keturkojų draugų gyvenimas priklauso nuo jūsų, taigi stengiamės pasiūlyti jiems geriausią ėdalą, kokį tik gali pagaminti žmogus. Kačių ėdalas PRESCRIPTION DIET, kurio mokslo principais grįsta sudėtis skirta unikalioms kačių sveikatos problemoms spręsti – tai specializuotas ėdalas, padedantis užtikrinti, kad katės gyventų ilgai ir laimingai. INGREDIENTAI: SUDĖTIS: mėsa ir mėsos subproduktai, žuvis ir žuvies subproduktai, augalinės kilmės medžiagos, baltyminiai daržovių ekstraktai, grūdai, įvairaus tipo cukrus, mineralai, kiaušinis ir kiaušinių subproduktai, aliejai ir riebalai, pienas ir pieno produktai, moliuskai ir vėžiagyviai. Šlapimą rūgštinančios medžiagos: DL-metioninas, kalcio sulfatas, cholino chloridas, kalio chloridas.
Sudėtis
Meat and meat offal, fish and fish offal, vegetable substances, protein vegetable extracts, cereals, various types of sugar, minerals, eggs and eggs, oils and fat, milk and dairy products, molluscs and crustaceans. Urine acidic substances: DL-methionine, calcium sulfate, choline chloride, potassium chloride.

Produkto komentarai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.
Image

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite 3% nuolaidą pirmam užsakymui.

Pirkinių krepšelis

Atgal į parduotuvę

Krepšelis tuščias.

 

Paskyra

Paskyra

Neturite paskyros?
Sukurti paskyrą