Petreon

Inkstų ir kepenų priežiūra

Inkstų ir kepenų priežiūra

Aktyvūs filtrai

Hill's Prescription Diet Kidney Care k/d Chicken drėgnas maistas šunims, inkstų veiklai palaikyti, 370 g

Šunų ėdalas su vištiena „Hill‘s Prescription k/d“ – tai visavertis ir subalansuotas ėdalas, aprūpinantis gyvūno organizmą visomis reikalingomis maistinėmis medžiagomis. Jeigu norite daugiau sužinoti apie tai, kaip mūsų „Prescription Diet“ ėdalo produktai gali padėti šuniui toliau džiaugtis laimingu ir aktyviu gyvenimu, kreipkitės į veterinarą. Norint išnaudoti visus produkto privalumus ir pasiekti geriausius rezultatus būtina augintinį šerti juo nuolat ir ilgą laiką. Sausą ir konservuotą ėdalą galima sumaišyti arba šerti tuo pačiu metu.
Kaina 7,99 €

Hill's Prescription Diet Kidney Care k/d Stew with Chicken and Vegetables drėgnas maistas šunims, inkstų veiklai palaikyti, 156 g

Hill's Prescription Diet k/d Chicken & Vegetable Stew Šlapias šunų ėdalas yra visavertis ir subalansuotas maistas, suteikiantis visą jūsų šuniui reikalingą mitybą. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip mūsų receptiniai dietiniai ėdalai gali padėti jūsų šuniui toliau džiaugtis laimingu ir aktyviu gyvenimu, kreipkitės į veterinarijos gydytoją. Siekiant geriausių rezultatų, nuoseklus ilgalaikis šio produkto šėrimas yra labai svarbus produkto naudos veiksmingumui. Sausus ir konservuotus mišinius galima maišyti arba šerti vienu metu.
Kaina 6,99 €
Image

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite 3% nuolaidą pirmam užsakymui.

Pirkinių krepšelis

Atgal į parduotuvę

Krepšelis tuščias.

 

Paskyra

Paskyra

Neturite paskyros?
Sukurti paskyrą