Petreon
  • Hill's PRESCRIPTION DIET c/d Multicare Canine troškinys su vištiena ir daržovėmis, 354 g
  • Hill's PRESCRIPTION DIET c/d Multicare Canine troškinys su vištiena ir daržovėmis, 354 g

Hill's Prescription Diet Urinary Care c/d Multicare Chicken and Vegetable Stew drėgnas maistas šunims, šlapimo takų sistemos problemoms, 354 g

Šunų ėdalas „Hill's Prescription Diet c/d Multicare“ – tai visavertis dietinis gyvūnų ėdalas, aprūpinantis gyvūno organizmą visomis reikalingomis maistinėmis medžiagomis. Jeigu norite daugiau sužinoti apie tai, kaip mūsų „Prescription Diet“ ėdalo produktai gali padėti jūsų šuniui toliau džiaugtis laimingu ir aktyviu gyvenimu, kreipkitės į veterinarą.
7,99 €
Su mokesčiais
Žingsnis geresnio gyvenimo link. „Hill’s PRESCRIPTION DIET c/d Multicare“ gardus troškinys šunims su vištiena, kurių moksliniais tyrimais pagrįsta sudėtis, padeda valdyti stresą, kuris yra dažna šlapimo sistemos priežastis, įskaitant kačių apatinių šlapimo takų ligą (KAŠTL). Kaip tai veikia: Pritaikytas magnio, kalcio ir fosforo kiekis Praturtintas antioksidantais, kalio citratu ir omega-3 riebalų rūgštimis Pritaikytas riebalų kiekis Mažai natrio Kaip tai padeda: Pagrindiniai privalumai: Pritaikytas magnio, kalcio ir fosforo kiekis padeda mažinti kristalų ir akmenų susidarymą Skatina optimalų šlapimo pH, kuris padeda ištirpinti akmenis ir užkerta kelią pakartotiniam jų susidarymui Didelis kiekis omega-3 riebalų rūgščių padeda nutraukti uždegimo ciklą Gardus ėdalas, kuris padeda keisti jūsų augintinio gyvenimą. Keturkojų draugų gyvenimas priklauso nuo jūsų, taigi stengiamės pasiūlyti jiems geriausią ėdalą, kokį tik gali pagaminti žmogus. Šunų ėdalas PRESCRIPTION DIET, kurio mokslo principais grįsta sudėtis skirta unikalioms šunų sveikatos problemoms spręsti – tai specializuotas ėdalas, skirtas užtikrinti, kad keturkojai gyventų ilgai ir laimingai. Papildoma informacija: Šunų ėdalas „Hill’s Prescription Diet c/d Multicare“ – tai visavertis dietinis gyvūnų ėdalas, aprūpinantis gyvūno organizmą visomis reikalingomis maistinėmis medžiagomis. Jeigu norite daugiau sužinoti apie tai, kaip mūsų „Prescription Diet“ ėdalo produktai gali padėti jūsų šuniui toliau džiaugtis laimingu ir aktyviu gyvenimu, kreipkitės į veterinarą Ingredientai SUDĖTIS: mėsa ir mėsos subproduktai, grūdai, augalinės kilmės medžiagos, daržovės, aliejai ir riebalai, mineralai, baltyminiai daržovių ekstraktai, sėklos. Baltymų šaltiniai: vištiena, kiauliena. Šlapimą rūgštinančios medžiagos: Kalcio chloridas, kalcio sulfatas, dikalcio fosfatas, natrio trifosfatas. Kalio citratas. 1 g/kg.
Sudėtis
Meat and meat offal, cereals, vegetables, vegetables, oils and fat, minerals, protein vegetable extracts, seeds. Protein sources: chicken, pork. Urine acidifying substances: calcium chloride, calcium sulfate, dikalcio phosphate, sodium trifosphate. Potassium citrate. 1 g/kg.

Produkto komentarai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.
Image

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite 3% nuolaidą pirmam užsakymui.

Pirkinių krepšelis

Atgal į parduotuvę

Krepšelis tuščias.

 

Paskyra

Paskyra

Neturite paskyros?
Sukurti paskyrą